Ana sayfa

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

Longkou Şehir Hongrun Ambalaj Makineleri Ltd güzel shandong yarımadası şehir-Longkou, güzel bir ortamda bulunur ve ulaşım çok uygundur. Firmamız uzun yıllara dayanan teknik gücü, değerli tecrübesi biriktiren gelişimi takip etmektedir. Şu anda, bağımsız araştırma-geliştirme, üretim ve satış sonrası servisimiz var, bunlar tek elden iş modeli gibi.

Longkou Şehir Hongrun Ambalaj Machinery Co, Ltd temel, pazar odaklı olarak kalitesine bağlı ve yönetimin genel övgü olarak sürekli yüksek kaliteli ürünleri ve yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermek, çoğunlukla müşterilerine çeşitli Meyve, sebze ve su ürünleri ambalajı, endüstriyel, gıda, tıbbi, el sanatı ürün ambalajı üretiminde kullanılan EPS köpük makinesi, PS köpük gıda kutusu üretim hattı, kağıt hamuru kalıplama makinesi, EPE köpük makinesi ve diğer plastik ambalaj makineleri türleri , Ve bina ve izolasyon, daha fazla müşterinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Yüksek ürün kalitesi ve mükemmel satış sonrası hizmet bağlı olarak, firmamız müşterilerimiz arasında büyük bir üne sahiptir. Ürünler tüm dünyaya ihraç edilmiştir ve yerli ve yabancı müşteriler arasında yüksek övgü kazandı. Mükemmel satış sonrası servisimiz müşterilerimize düzenli olarak teknik destek sağlayabilir.

Firmamız sürekli ürün araştırma ve geliştirme ve teknolojik yenilik ilerlemek, aktif plastik ambalaj makine sanayi önde gelen, ilerlemek, ürünün endüstri lideri olduğundan emin olmak için ilerlemek için kendi görev olarak müşterinin talebine bağlıdır.

Longkou Şehir Hongrun Ambalaj Machinery Co, Ltd yüksek kalite, dürüstlük ve gerçekçi anlayış alacak ve yenilik, içtenlikle bizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden arkadaşlar edilir!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : Hongrun

No. Çalışanları : 50~100

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Longkou Hongrun Ambalaj Machinery Co, Ltd temel, pazar odaklı olarak kalitesine bağlı ve yönetimin kamuoyu övgü olarak sürekli yüksek kaliteli ürünler ve yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermek, özellikle çeşitli türleri ile müşterilerine sunmayı amaçlıyoruz hizmet Meyve ve sebze işlenmesi, sanayi, gıda, tıbbi üretimde kullanılan plastik köpük levha ekstrüzyon hattı, PS köpük gıda konteyner üretim hattı, PET şişe üfleme makinesi, yumurta tepsisi makinesi, EPE köpük levha ekstrüzyon hattı ve diğer plastik ambalaj makineleri , El sanatları sanayi ürün paketleme ve daha fazla müşteri çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Firma Servisi

• ÖN SATILIK HİZMET

Şirket, pratik ve uygulanabilir bir sistem programı geliştiriyor veya farklı müşteri ihtiyaçlarına dayalı mükemmel ürünleri önermektedir.

• MONTAJ İÇİN EĞİTİM

Şirketin Müşteri Hizmetleri Merkezi, ekipman kurulumu, sistem hata ayıklama ve ücretsiz teknik eğitimden sorumludur.

• BAKIM SERVİSİ

Şirket satılan tüm ekipman ve sistemler için tam onarım / bakım hizmeti vermektedir.

Şirket takım